MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

Yürürlükte olan 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu çalışanların sağlık muayenelerinin yapılmasını zorunlu hale getirmiş ve bu yükümlülüğü işverene vermiş durumdadır. İşe başladıkları andan itibaren düzenli olarak yapılan çalışanların sağlık taramaları korunmak zorundadır. Mobil sağlık hizmeti bu anlamda iş yerlerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

MOBİLİZE EDİLEN BİR SAĞLIK HİZMETİ ŞEKLİ

 

Mobil sağlık hizmeti çalışanlara meslek hastalıkları ile ilgili belli dönemlerde ve periyotlar halinde yaptırılan her türlü tetkik, kontrol, tahlil gibi olanaklar sunan mobilize edilen bir sağlık hizmeti şeklidir. Bu alanda hizmet sunan ortak sağlık ve güvenlik birimi firması teknisyen ve saha personeli numuneleri alır, yapılan tetkikleri uzman doktorlar inceler ve raporlar. 

 

HER TÜRLÜ TEKNOLOJİK ALT YAPIYA SAHİP

 

İleri teknik ekipmanlar ile raporlama sisteminde sıfır hata ile çalışan firmalar hızlı ve doğru sonuçlara ulaşmayı sağlayan her türlü teknolojik alt yapıya sahiptir. Kesintisiz ve hızlı hizmet üreten bu teknolojik alt yapı sayesinde tüm sonuçlar online ortamda ya da sms yolu ile ilgili birim ve kişilere iletilir. İşletmelere zaman ve işgücü tasarrufu sağlayan bir uygulama olmasından dolayı işverenler tarafından tercih edilen mobil sağlık hizmeti işyerlerinin sınırları içinde verilir. 

 

HER TÜRLÜ SAĞLIK HİZMETİNİ KAPSAR

 

Mobil sağlık araçları ile birlikte uzman sağlık personeli ve doktorlar yapılması zorunlu periyodik kontrolleri yapmakla kalmaz aynı zamanda sağlık taraması ile tüm testleri de yerinde uygularlar. Hastanelerin dışında verilebilen her türlü sağlık hizmetini kapsayan bir çalışma ile tüm sağlık kontrollerini eksiksiz uygulayan mobil sağlık hizmeti sonuçları uzman doktorlar tarafından yapılan incelemeler sonucu rapor haline getirilir ve bu raporlar saklanır. 

 

ZAMAN VE İŞGÜCÜ TASARRUFU SAĞLAR

 

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

 

Mobil sağlık aracı içerisinde yapılan sağlık kontrolleri arasında akciğer grafiği, aşı uygulamaları, işitme ile solunum fonksiyon testi, portör ve göz taramaları ile tüm laboratuvar tetkikleri yer alır. İşyerleri açısından her konuda büyük avantajlar sunan mobilize sağlık hizmetleri olası sorunların önceden belirlenmesi ve tedbirlerin alınması noktasında da çok önemli bir çalışmadır ve hem işveren hem de çalışan açısından zaman ve maddi külfetten kurtulmanın en iyi yoludur.

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ
Tük Hakları Saklıdır - Kuantum İş Sağlığı ve Güvenliği © 2020 - Seo Hizmeti